Usługi edukacyjne 2010

POLSKA:

1. Bieszczadzka Agencja Turystyczna „PAWUK” Paweł Wójcik z Zagórza
Kategoria III – usługi edukacyjne
„przewodnickie i zajęcia nordic walking”
ul. Krucza 79, 38-540 Zagórz
www.pawuk.pl
biuro@pawuk.pl
tel. 697 075 795

2. Bożena Bałkota w Ustrzykach Dolnych
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Muzeum Młynarstwa i Wsi”
ul. Fabryczna 12,38-700 Ustrzyki Dolne
607 477 110, 607 477 110

3. „deBies” Janusz Demkowicz w Orelcu
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Twórcze Bieszczady”
warsztaty artystyczno-rękodzielnicze Orelec 6A
38-623 Uherce
www.zagrodamagija.pl
606 677 198
janusz@demkowicz.pl

4. Gospodarstwo Agroturystyczne
„BAZYL” Andrzej Kusz w Bóbrce
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Artystyczno-rękodzielnicze warsztaty bibułkarskie”
Bóbrka 60A, 38-623 Uherce
www.bobrka.com
600 323 140
bazyl@bobrka.com

5. Gospodarstwo Agroturystyczne „U FLIKA”
Roman Glapiak w Dźwiniaczu Dolnym
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Warsztaty wypieku chleba”
Dźwiniacz Dolny 13,
38-700 Ustrzyki Dolne
www.uflika.com.pl www.swietochleba.pl
tel/fax 13 461 25 60, 608 626 775

6. Pracownia „MIODOSYTNIA”
Ewelina Matusiak-Wyderka w Żłobku
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Warsztaty i pokazy wykonywania tradycyjnej biżuterii karpackiej z koralików” Żłobek 18
38-710 Czarna
miodosytnia@tlen.pl
504 122 767
calinka77@tlen.pl

7. Pracownia Rękodzieła Artystycznego i Rzemiosła „RĘKOCZYNY” Magdalena Stanisławska w Chmielu
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Warsztaty i pokazy wykonywania tradycyjnej biżuterii karpackiej z koralików”
Chmiel 30, 38-713 lutowiska
www.pracowniarekoczyny.pl
rekoczyny2010@gmail.com
691 190 687,691 190 687

8. Sabina Pękalska w Hoczwi
Kategoria III – usługi edukacyjne
„Galeria w Piwnicy”
38-604 Hoczew 97
www.pekalski-gallery.com
www.galeriawpiwnicy.eu
13 469 42 87
red_sonia@op.pl

SŁOWACJA:

1. Detská organizácia Fénix
Územná správna rada Snina
Kategória III – edukačné služby
„Tvorivé dielne ľudových remesiel”
ÚSpR DO Fénix Snina
Gagarinova 1559/4 069 01 Snina
www.snina.do-fenix.sk
snina@do-fenix.sk
+421 917 425 648,
tel/fax:+421 57 762 2357

2. Folklórny súbor ŠIŇAVA
zo Sniny
Kategória III – edukačné služby

„Ukážky autentického folklóru Horného Zemplína” Strojárska 2061/96
069 01 Snina
www.szm.sinava.sk
lojan.marian@azet.sk
+421 905 286 237, +421 905 286 237

3. Klub slovenských turistov
Regionálne združenie KST - Humenné
Dušan Reiser Kategória III – edukačné služby
„Turistické sprievodcovské služby”
Jesenského ul. 1710
069 01 Snina
www.kst.sk
info@gotocarpathia.sk
+421 908 487 485, +421 908 487 485